Polecane książki

Spójrz na wady innych ze współczuciem, nie oskarżeniem. Nie ma znaczenia to, czego inni nie robią ani co powinni robić. Ważna jest twoja samodzielnie wybrana reakcja na daną sytuację i to, co ty powinieneś robić.

Stephen R. Covey

Coś, co wygląda jak problem tkwiący w człowieku, często jest problemem tkwiącym w sytuacji.

Chip Heath | Dan Heath

Ilekroć podjąłeś decyzję, będąc świadom, czego chcesz, decyzje okazywały się najbardziej trafne w twoim życiu. To były chwile przebudzenia.

Maciej Bennewicz

Przywództwo nie jest dominacją, lecz sztuką przekonywania ludzi do współpracy dla osiągnięcia wspólnego celu.

Daniel Goleman

Masz wszystko co potrzebne, by skutecznie działać, ale czasem nie wiesz, jak z tego skorzystać..... Potrzebna ci nowa perspektywa widzenia.

Maciej Bennewicz

Jedną z wielkich korzyści, jakie przynosi wyznaczanie celów, jest fakt, że cele zapewniają kontrolę nad kierunkiem zmian w życiu.

Brian Tracy

Najważniejszym towarem handlowym jest satysfakcja klienta. Jeżeli jest on zadowolony, masz szansę na długotrwałą, korzystną dla obu stron współpracę.

Jerzy Haman

Większość ludzi robi to, co jest podyktowane doraźną korzyścią, co jest przyjemne i proste, a nie to, co jest konieczne do odniesienia sukcesu.

Brian Tracy

Aby komunikować się skutecznie, musimy być świadomi jak bardzo różnimy się między sobą, jak bardzo różni się nasz Sposób postrzegania świata i innych. Nasza świadomość różnorodności musi być naszym przewodnikiem w komunikacji z innymi.

Brian Tracy